WebHostingTalk

DreamHost poszerza swoją działalność

Firma hostingowa DreamHost ogłosiła we wtorek, że zawarła umowę z nowym centrum danych RagingWire. Przejście spowoduje wdrożenie wirtualizację sieci Nicira , co znacząco ułatwi pracę w chmurce. DreamHost poprawi dostęp do swoich usług klientom europejskim, dzięki umiejscowieniu serwerowni na wschodzie.

„DreamHost rozwija się w bardzo szybkim tempie na całym świecie. Z naszą unikalną mieszanką rozwoju oprogramowania, infrastruktury i dążeniem do wykorzystywania systemów open source takich jak Linux, OpenStack, WordPress czy Ceph. Chcemy oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wybraliśmy RagingWire jako naszego partnera, gdyż jest to najnowocześniejsze centrum danych na Wschodzie, które jest w stanie dostarczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Ich infrastruktura jest ciągle rozbudowywana i niezawodna. Ludzie w RagingWire są wyspecjalizowanymi technikami, dla których serwerownia to drugi dom.” – skomentował Simon Anderson, dyrektor generalny firmy DreamHost.

Centrum danych RagingWire w północnej Kaliforni i Ashburn są wyposażone w najbardziej zaawansowany sprzęt. Niedawno firma zainwestowała w swoje centra 140 mln dolarów. Dodatkowym atutem serwerowni jest fakt, że jest w pełni zgodna ze standardem tier 4, który określa datacenter jako bezawaryjne.

 

Źródło: Thewhir.com

Chmura tagów

Jedna odpowiedź do “DreamHost poszerza swoją działalność”

  1. Andrzej pisze:

    Używam od roku Dreamhost Shared + VPS dla MySQL. Bez tego drugiego brzydko muliło. Jest OK choć zdarzają się awarie… Kod pro­mo­cyjny na rok 2012: NOLIMIT50 daje 50% zniżki na ten hosting (59$)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *