WebHostingTalk

Hosting Meeting po raz 5

21 lutego odbędzie się kolejna edycja imprezy branży hostingowej.  Piąta edycja odbędzie się w hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu.
Konferencja Hosting Meeting jest jedyną inicjatywą w Polsce skupiającą najważniejszych dostawców usług hostingowych, producentów platform IT z całego świata, specjalistów oraz pasjonatów rynku hostingowego. Dynamiczna formuła i aktualna agenda zapewniają przedstawienie najnowszych informacji, rozwiązań i pomysłów z branży hostingowej z Polski i ze świata.

Hosting Meeting od czterech lat funkcjonuje jako efektywna platforma wymiany informacji, ułatwiająca nawiązywanie kontaktów i prowadzenie dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań infrastruktury hostingowej, a usługodawcami.

Tegorocznej edycji przyświecać będzie hasło “Chmura przemyślana”. W trakcie wykładów oraz panelu dyskusyjnego zgromadzeni specjaliści gruntownie podsumują obecny stan rynku cloud computing, porozmawiają o aktualnych wydarzeniach związanych z branżą, ale przede wszystkim poruszą tematy związane z przyszłością i rozwojem usług hostingowych.
W tym roku formuła konferencji podzielona jest na dwie części:
Część I – „Jak budować chmurę”
Część II – „Jak sprzedawać ją do rynku”
Część konferencyjna rozpocznie się o godz: 9:00, a zakończy o godz: 17:00. Wieczorem, tradycyjnie zapraszamy na afterpaty, które jak co roku zintegruje zaproszonych gości w atmosferze rewelacyjnej zabawy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie http://hostingmeeting.pl
Dyskusja na forum WHT http://www.webhostingtalk.pl/topic/41330-wroclaw-hosting-meeting-5/

Źródło: http://hostingmeeting.pl

Chmura tagów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *