WebHostingTalk

Netia oferuje 100 Mb/s za 65,90 zł miesięcznie

Dostęp do internetu z prędkością do 20 Mb/s za 45,90 zł miesięcznie, a opcja do 50 lub 100 Mb/s za jedyne 65,90 zł miesięcznie. Pakiet internet z Telewizją Osobistą za 79,90 zł miesięcznie oraz usługa Multiroom w atrakcyjnej cenie. Tak w dużym skrócie wygląda nowa oferta sieci Netia, która weszła do sprzedaży 27 sierpnia.

Największą nowością w ofercie dostępu do internetu Netii jest wprowadzenie opcji do 10 Mb/s dla technologii BSA na sieci TP S.A. Nowa opcja dostępu do internetu kosztuje 45,90 zł miesięcznie. W przypadku usług na sieci własnej Netii oraz świadczonych na bazie uwolnionych linii TP S.A. (LLU) w tej samej cenie (45,90 zł/miesiąc) dostępna jest dwukrotnie wyższa prędkość. W tej ofercie klient otrzymuje też bezpłatnie router Netia Spot.

Obniżce uległa również cena najszybszych opcji dostępu do internetu na sieci własnej Netii. Od 27 sierpnia dostęp o prędkości pobierania danych z prędkością do 50 Mb/s (technologia VDSL2) lub do 100 Mb/s (sieci ETTH) kosztuje tylko 65,90 zł miesięcznie, czyli 14 zł mniej niż w poprzedniej ofercie.

Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z internetem Netia proponuje „Internet na start” w cenie 29,90 zł (sieć własna) lub 35 zł miesięcznie (na bazie sieci TP S.A.). Niestety operator nie pochwalił się jaką jest prędkość łącza w tej promocji, także na stronie www brak obecnie danych na ten temat.

Chmura tagów

Jedna odpowiedź do “Netia oferuje 100 Mb/s za 65,90 zł miesięcznie”

  1. Wie ktoś, gdzie można sprawdzić aktualną bazę BSA, LLU czy Cu?
    bo dostęp do bazy https://netiaonline.pl/skantarek/standard/checkForm.do już dawno zablokowany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *