WebHostingTalk

Netia proponuje Secure Server

W ofercie Netii pojawiła się nowa usługa dla klientów biznesowych – Netia Secure Server. To kompleksowa usługa ochrony serwerów plików i poczty elektronicznej, zapewniająca w pełni bezpieczne i komfortowe funkcjonowanie firmowych serwerów.

Nowa usługa Netii to odpowiedź na zapotrzebowanie firm funkcjonujących w nowoczesnym środowisku biznesowym, które oczekują kompleksowej ochrony z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Netia Secure Server obejmuje mechanizmy ochronne dla serwerów plików i serwerów poczty elektronicznej – opartych o rozwiązania serwerowe firmy Microsoft (MS Server, MS Exchange) – o dużo szerszym zakresie działania niż standardowe licencje na oprogramowanie antywirusowe.

W skład usługi zabezpieczenia komputerów przez licencje Netia Secure i PSB server securitywchodzą zabezpieczenia antywirusowe, antyspyware, antyspam, firewall, anty-rootkit, lokalne funkcje zabezpieczeń i kontrola systemu.Ochrona firmowej poczty e-mail obejmuje w ramach PSB server security zabezpieczenie serwerów, kontrolę spamu i oprogramowania Microsoft Exchange.

W usłudze Netia Secure Server zawarto również proste w obsłudze narzędzie do monitorowania i zarządzania polityką bezpieczeństwa firmowych komputerów, uruchamiane z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Narzędzie to pozwala obserwować wszystkie zabezpieczane komputery w przejrzystym panelu administracyjnym. Jednolity system ochrony komputerów może być zaprogramowany w taki sposób, by pracownicy nie mogli ręcznie go zmieniać ani wyłączać aktualizacji, co zasadniczo wpływa na efektywność ochrony.

Usługa Netia Secure Server dostępna jest w atrakcyjnej cenie dostosowanej do wielkości firmy. Licencja na 3 serwery kosztuje 80 zł miesięcznie, na 5 serwerów 120 zł miesięcznie, a na 10 serwerów 180 zł miesięcznie. Usługę mogą aktywować obecni i nowi Klienci biznesowi Netii.

Chmura tagów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *