WebHostingTalk

Powerline ZyXEL PLA4201 już w sprzedaży

ZyXEL Communications wprowadza na polski rynek nowy kompaktowy adapter Ethernet Powerline PLA4201. Urządzenie o przepustowości do 500Mbps zapewnia przepływ wysokiej jakości strumieni multimedialnych. Mini adapter został zaprojektowany do bardzo szybkiego przesyłania danych w technologii IEEE1901 500Mbps, dzięki czemu ma o 60% większą wydajność od urządzeń pracujących w technologii HomePlug AV 200Mbps Powerline.

Kompaktowy, bezpieczny i ekologiczny

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi PLA4201 nie blokuje sąsiednich gniazdek i można instalować nawet w trudno dostępnych miejscach. Aplikacje wymagające odpowiedniej przepustowości (gry online, video streaming, VoIP) mogą otrzymać najwyższy priorytet dzięki funkcjom QoS. Adapter wyposażono także w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i mechanizmy umożliwiające zmniejszyć zużywaną energię elektryczną nawet o 88%. Starter kit składa się z dwóch urządzeń, które wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego, aby cieszyć się wysokiej jakości domową siecią WLAN.

Dostęponość

Adapter Powerline ZyXEL PLA4201 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD’system oraz RRC. Sugerowana cena netto starter kita (składającego się z dwóch urządzeń Powerline) dla użytkownika końcowego wynosi 45 EUR (ok. 185 zł).

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło: ZyXEL

Chmura tagów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *