WebHostingTalk

S-NET zmienia domenę i wycofuje się z marki szara.net

Firma S-NET ogłosiła zmianę adresu domeny na s-net.pl. Poprzednia domena s-net.info została przekierowana na nowy adres. Zmieniona została również domena używana w adresach mailowych firmy. Dodatkowo spółka całkowicie wycofuje się ze znanej i bardzo cenionej na rynku usług hostingowych marki szara.net.

Oto pełna treść komunikatu:

„Od kilku miesięcy S-NET sukcesywnie zmienia domeny, którymi się posługuje. Dotychczasowy adres „s-net.info” zostanie zastąpiony przez główną domenę „s-net.pl”. Poprzednia domena będzie przekierowywała na nowy adres, tak by zmiany tej nie odczuli dotychczasowi klienci. Zmieniona zostanie również domena używana w adresach mailowych spółki.

Dodatkowo S-NET całkowicie wycofuje się z marki „szara.net”, pod którą przez długi czas były oferowane usługi kolokacji oraz serwerów dedykowanych. W związku z tym wszystkie archiwalne domeny, tj. szara.net, szara.net.pl, itp. przestaną działać. Domena techniczna, która była do tej pory używana (szara.net.pl) zostaje zastąpiona przez adres s.net.pl.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany uporządkują kwestie adresów internetowych spółki oraz sam przekaz, co do nazewnictwa usług i produktów oferowanych przez S-NET.

Spółka S-NET jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Swoją ofertę kieruje głównie do klientów biznesowych oraz operatorów. Usługi takie, jak: dostęp do Internetu, transmisje danych, tranzyt ruchu oraz telefonia IP, świadczy w oparciu o swoją ogólnopolską sieć światłowodową. Dzięki własnym Data Center, zlokalizowanym w Krakowie oraz Warszawie, oferuje swoim klientom usługi kolokcji, hostingu oraz utrzymania serwerów dedykowanych.”

Źródło: S-NET.pl

Chmura tagów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *